Kondolencje

Wczoraj odszedł Tomasz Sadowski - człowiek bez którego świat będzie gorszy, ale dzięki któremu wydarzyło się tak wiele dobra, że mało komu udało się odcisnąć tak pozytywne piętno na rzeczywistości. Tomku, dziękujemy Ci za Twoje świadectwo, wzór i inspirację. Będziemy bardzo tęsknić. Basiu, Marysiu, Ewo, Jadziu – jesteśmy z Wami. Jesteśmy zrozpaczeni, ale przepełnieni wdzięcznością za przepiękny dar, jaki dał nam Tomek swoim życiem. Jak tylko dowiemy się więcej na temat ceremonii pogrzebowych, będziemy informować. Smutno tak bardzo.

Zespół Ashoki w Polsce.

2019-12-30


Ze smutkiem

Najszczersze kondolencje od przyjaciół z Zupy Wolności. Nasze myśli są przy Was. Trudne znaleźć słowa otuchy, dlatego życzymy dużo sił w tym trudnym okresie.

Przyjaciele z Zupa Wolności

2019-12-30


Kondolencje

Wyrazy współczucia, z powodu śmierci Tomasza dla całej rodziny, przyjaciół i współpracowników z Fundacji Barka. Życie i praca zmarłego były dla Nas waźnym świadectwem i inspiracją do podejmowanych przez Nas działań. Spoczywaj w Pokoju.

Jolanta Zielińska-Kaźmierczak, Kamil Tarkowski, Przemysław Kielar, Zuzanna Mikler, Bernarda Stefańska, Wojciech Leszczyński, Leokadia Tadych

2020-01-07


Wyrazy głębokiego współczucia

Odszedł wspaniały, wielki człowiek, kochany i szanowany, kochający szczególnie słabych i potrzebujących wsparcia. Rodzinie i Wszystkim Bliskim Jego Sercu składamy głębokie wyrazy współczucia. Z wdzięcznością za ogrom zaangażowania i pracy dla dobra wspólnego, dla godności człowieka, z pamięcią modlitewną: Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie, a Światłość Wiekuista niechaj Mu świeci, niech odpoczywa w pokoju z Tobą Panem, aż na wieki wieków, Amen!

Beskidzkie Stowarzyszenie Produkcji Ekologicznej i Turystyki BEST PROEKO, Pracownicy i Uczestnicy Centrum Integracji Społecznej w Jeleśni

2020-01-07


Kondolencje

Jesteśmy z Wami w Waszym smutku, składamy najszczersze kondolencje. Jesteśmy z Wami myślami a nasze serca są blisko Waszych serc

Rada, Zarząd, pracownicy i uczestnicy CIS. Fundacji na Rzecz Rewaloryzacji Miasta Śrem

2020-01-07


Kondolencje

Łącząc się w żałobie i smutku po śmierci Tomasza Sad, chcielibyśmy złożyć kondolencje i wyrazy współczucia od Zarządu i pracowników Biura Rachunkowego A&C Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe A&C Sp. z o.o.

2020-01-08


Kondolencje

Łącząc się w żałobie i smutku po śmierci Tomasza Sadowskiego, chcielibyśmy złożyć kondolencje i wyrazy współczucia.

Biuro rachunkowe A&C sp . zo.o.

2020-01-08


Kondolencje

Wiadomość o śmierci Tomasza była dla wszystkich którzy Go znali wielkim wstrząsem. Odszedł wielki, wspaniały człowiek i wszyscy jesteśmy pogrążeni w żalu po tej stracie. W naszej pamięci i w zapoczątkowanym przez Niego Dziele pomocy najbardziej pokrzywdzonym będzie żył zawsze. Wyrazy współczucia dla Rodziny i wszystkich Przyjaciół i Współpracowników. Nasze myśli są dzisiaj z Wami.

Ogólnopolska Federacja na rzecz Rozwiązywania Problemu Bezdomności

2020-01-08


Kondolencje

"Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niech mu świeci , niech odpoczywa w pokoju wiecznym amen". Wyrazy współczucia rodzinie. i zapewnienie o modlitwie. Poznałam Państwa Sadowskich, gdy wiele lat temu pracowałam jako pracownik socjalny z osobami bezdomnymi. Była pełna podziwu dla inicjatywy zakładania domów Barki oraz rozmachu prowadzonej działalności. Wspaniały przykład życia chrześcijańskiego opartego na pomaganiu najbardziej potrzebującym. Wielka strata dla nas.

Joanna Kwiatkowska

2020-01-08


Kondolencje

"Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niech mu świeci , niech odpoczywa w pokoju wiecznym amen". Wyrazy współczucia rodzinie. i zapewnienie o modlitwie. Poznałam Państwa Sadowskich, gdy wiele lat temu pracowałam jako pracownik socjalny z osobami bezdomnymi. Byłam pełna podziwu dla inicjatywy zakładania domów Barki oraz rozmachu prowadzonej działalności. Wspaniały przykład życia chrześcijańskiego opartego na pomaganiu najbardziej potrzebującym. Wielka strata dla nas.

Joanna Kwiatkowska

2020-01-08


Byłeś i Będziesz

Opuściłeś nas , ale jesteś w naszych sercach . Jak Feniks z popiołu będziesz się odradzał do las ludzi a zwłaszcza do nas popaprańców życiowych . Ty wskazałeś nam drogę jak żyć a my musimy cię słuchać bo to dobre słowa płynęły z twych ust i serca . Wiem ja pisząc to mam łzy w oczach bo już nie zobaczę cię ale twe słowa ciągle słyszę jak modlitwę więc Ojcze nasz pozwól siedzieć mu siedzieć po Twej prawicy i dopomóż nam byśmy my Ludzie inni mogli zasiąść obok Was Amen

Janusz Fiebich z Chojnowską "Barką "

2020-01-08


Tomku - pozostałeś w dobrej pamieci

to wspaniałe życie - błysk idei pod koniec lat 80 tych i pociągnięcie tego przez 30 lat, do końca życia . Wiemy że oczywiście okupione morderczą pracą dniami i nocami. Twoja cała Rodzina jest równie mocna jak Ty. Smutno. Chylimy czoła.

Krystyna i Piotr Rutkowscy

2020-01-08


Tomasz Sadowski

Niech Ci ziemia lekką będzie.

Anna Łojewska

2020-01-08


Kondolencje

Odszedł od nas Tomasz Sadowski, założyciel - wspólnie z żoną Barbarą - i przewodniczący Fundacji Pomocy Wzajemnej „Barka”. Wielki orędownik wolnej, samorządnej i obywatelskiej Polski. Od 30 lat, od pierwszych miesięcy transformacji, brał odpowiedzialność za tych, którym się nie powiodło, za „zapomnianych i niechcianych”. Rozumiał jak nikt inny, że powodzenie silnej, bezpiecznej i dostatniej Ojczyzny to nie tylko dzieło tych, którzy są w stanie „wziąć sprawy w swoje ręce”. Rozumiał, że od włączenia do tego wielkiego dzieła wszystkich Polek i Polaków zależy długofalowy sukces Polski. Ekonomia społeczna/solidarna, włączenie społeczne w rynek pracy, dostępne mieszkalnictwo, obywatelskość i samorządność, partnerstwo lokalne, sieć pomocy Rodaczkom i Rodakom rozsianym po świecie – to pojęcia, które będą już zawsze związane z Jego nazwiskiem. Ja sam, osobiście, włączony w „Solidarność” od 1980 roku, także byłem i jestem spadkobiercą Jego idei i pomysłów, doświadczyłem wsparcia i słów otuchy i wiem, że działania takich jak On pozwoliły nam tak korzystnie zmienić nasz kraj. Nikt go nie zastąpi. Ale możemy wspólnie prowadzić Jego dzieło, gdziekolwiek jesteśmy i jakkolwiek zostaliśmy przez opatrzność wyposażeni w możliwości działania.

Jerzy Buzek

2020-01-09


Kondolencje

Wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu nagłej śmierci, wspaniałego człowieka, wrażliwego na ludzką niedolę Tomasza Sadowskiego dla żony i córek składa Zarząd Fundacji Arka

Jan Gaszewski

2020-01-10


Kondolencje

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Tomasza Sadowskiego. Odszedł człowiek, którego misja pomocy osobom zapomnianym i słabym zmieniła myślenie wielu osób o tym, jak skutecznie pomagać. Dziełem Tomasza Sadowskiego jest nie tylko Fundacja Pomocy Wzajemnej „Barka”, ale też rzesza ludzi ukształtowanych przez „Barkę” – uważnych na potrzeby innych, tworzących zręby solidarnej wspólnoty. Pragniemy wyrazić nasz żal i współczucie dla Rodziny oraz pracowników i przyjaciół Fundacji „Barka”

Zespół Ekonomii Społecznej Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu

2020-01-10


Wyrazy wspolczucia dla calej rodziny.

Pan Tomasz byl wspaniala postacia, wyprzedzajaca swoja epoke. Bedzie nam Pana bardzo brakowalo. Dziekuje ze moglem Pana Tomasza poznac i byc czescia wspanialego projektu jakim jest Barka

Radoslaw Skrzypczak

2020-01-13


Żegnaj panie tomku

Byl pan wspanialym czlowiek za zawsze bede pana pamiętać

Gwizdala Sylwia

2020-01-15


I am saddened by the loss of a good Polish man, who dedicated his life to leave a better world behind than the world he had arrived. May the peace be with him and let his family find tranquility in his loving memory and his formidable legacy.

György Fehér, Hungary

2020-01-17


Tomasz Sadowski

Niech Ci ziemia lekką będzie

Anna Łojewska

2020-01-17


Niech mu ziemna lekka bedzie

Z wyrazami współczucia

Marcin Majkut

2020-02-10


Dobry Człowiek

Poznałem Pana Tomasza podczas praktyk studenckich w roku 1994. Wspaniała idea BARKI, wsparcie dla osób odrzuconych lub zagubionych. Jestem pełen podziwu. Pozostanie na zawsze w mej pamięci. Wyrazy współczucia dla Bliskich.

Waldek Szaban

2020-02-10


Wspomnienie

Bardzo się cieszę,że miałam przyjemność Pana poznać....

Ona i on....

2020-03-18


Dla Naszego Wspaniałego Prezesa

Był Najlepszym Prezesem Jakiego Mieliśmy Jego Rady Były Dla Nas Bezcenne I Są W Naszej Pamięci I Sercu Zawsze Nam Powtarzał Że Nie Wolno Się Poddawać Tylko Się Podnieść I Iść Dalej Jego Odejście Bardzo Nami Wstrząsnęło Ale Wiemy Że Patrzy Nas Z Nieba i Wskazuję Drogę Oraz Czuwa Nad Naszą Kochaną Barką Niech Spoczywa W Spokoju

Państwo P.J Andrzejewscy

2020-03-23


Byłeś, Jesteś i na zawsze Pozostaniesz Wielki

Ryszard Mis

2021-04-17

<< >> Nowy wpis